X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
10Estanowisko

Zabezpiecz swoje ślady linii papilarnych

Zabezpiecz swoje ślady linii papilarnych
foto: JohnRambo PL/ Wikimedia Commons

Pokazy Centralnego Laboratorium Kryminalistycznego Policji - Instytut Badawczy:

Udział ekspertów z zakresu zapisów wizualnych, fonoskopii, antroposkopii oraz daktyloskopii. Eksperci wyeksponują przedmioty adekwatne do ich specjalności oraz będą gotowi do udzielania odpowiedzi na pytania nurtujące zwiedzających z zakresu kryminalistyki. Opracowaliśmy wzór "biometrycznej karty piknikowej", która zawierać będzie zdjęcie i odciski palców uczestników - każdy chętny będzie mógł taką kartę otrzymać. Dodatkowo będzie również stanowisko do zabezpieczania śladów linii papilarnych, na których każdy będzie mógł sprawdzić się w roli technika kryminalistyki. Wystawca zamierza również zorganizować konkurs na temat kryminalistyki, z nagrodą w postaci możliwości zwiedzania naszego Laboratorium.