X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

22.
piknik
naukowy
polskiego radia
i centrum nauki kopernik

sobota
11.00-20.00
wstęp wolny
9 czerwca 2018
pge narodowy
Wersja polska English version

22. Piknik Naukowy

W jaki sposób powstaje program Pikniku
Naukowego?

Tematy Pikniku Naukowego pozwalają na szeroką interpretację, dzięki czemu goście Pikniku mogą zapoznać się z dokonaniami wielu dyscyplin nauki i lepiej zrozumieć różnorodność otaczającego nas świata. Co roku zachęcamy, by szukać nowych skojarzeń i pomysłów. Staramy się inspirować Państwa do nieszablonowego myślenia o pokazach. Pomagają nam w tym wątki tematyczne opracowywane przez Zespół Programowy. W tym roku zapraszamy Państwa do współtworzenia tej narracji piknikowej: proponujemy roboczą listę obejmującą osiem sposobów interpretacji tematu tegorocznego Pikniku. Liczymy na to, że ułatwią one Państwu wybór tematyki aktywności do zaprezentowania podczas imprezy. W toku pracy nad programem, bazując na zgłoszonych przez Państwa pokazach, będziemy dopracowywać wątki tematyczne. Celem jest zaprezentowanie ich gościom Pikniku w formie przykładowych „ścieżek zwiedzania” wydarzenia – tak, by mogli pogłębić swoją wiedzę w wybranym obszarze, a także by świadomie wchodzili z Państwem w dyskusję na często ważne tematy, związane z nauką, technologiami i społeczeństwem. Równocześnie opracowanie wątków pozwala nam ukierunkować pracę z mediami, którym możemy zaproponować różne sposoby ujęcia tematu przewodniego oraz bogate w treść komunikaty o przygotowywanym przez Państwa programie. Z góry dziękujemy za Państwa pomysły i propozycje pokazów.

PARTNERZY STRATEGICZNI

PARTNERZY

22. PIKNIK NAUKOWY POLSKIEGO RADIA I CENTRUM NAUKI KOPERNIK – ZADANIE FINANSOWANE W RAMACH UMOWY NR 618/P-DUN/2018 ZE ŚRODKÓW MINISTRA NAUKI I SZKOLNICTWA WYŻSZEGO PRZEZNACZONYCH NA DZIAŁALNOŚĆ UPOWSZECHNIAJĄCĄ NAUKĘ.

PARTNER GŁÓWNY

PARTNER TOWARZYSZĄCY

SPONSORZY

SPONSOR TOWARZYSZĄCY

PATRONAT HONOROWY

PATRONI MEDIALNI